Kaufland

Sprzwdź aktualne gazetki promocyjne w sklepach sieci Kaufland. Każdego tygodnia znajdziesz u nas najnowsze oferty zniżkowe.

Najnowsze gazetki w sklepach Kaufland

W chwili obecnej posiadamy 7 aktualnych gazetek Kaufland. Ostatnio dodana gazetka: Gazetka promocyjna ważna od 2022-08-18 do 2022-09-03.

Gazetki promocyjne Kaufland

Gazetka promocyjna

Gazetka promocyjna ważna od 2022-08-18 do 2022-09-03

Sprawdź gazetkę
Gazetka promocyjna

Gazetka promocyjna ważna od 2022-08-11 do 2022-08-24

Sprawdź gazetkę
Gazetka promocyjna

Gazetka promocyjna ważna od 2022-08-18 do 2022-08-24

Sprawdź gazetkę
Gazetka promocyjna

Gazetka promocyjna ważna od 2022-08-11 do 2022-08-17

Sprawdź gazetkę
Od czwartku do środy

Od czwartku do środy ważna od 2020-10-29 do 2020-11-04

Sprawdź gazetkę
Oferta od czwartku do środy

Oferta od czwartku do środy ważna od 2020-10-22 do 2020-10-28

Sprawdź gazetkę
Jeszcze więcej oszczędności

Jeszcze więcej oszczędności ważna od 2020-10-15 do 2020-10-28

Sprawdź gazetkę

Kaufland – aktualne oferty i promocje

Sieć Kaufland cechuje ogromna oferta produktów i szeroki wybór dostępnych marek co sprawia, że bieżące promocje sklepu warto przejrzeć przed zakupami. Krok ten sprawi, że zakupy przebiegną szybko i sprawnie, a impulsywne zapełnianie koszyka niepotrzebnymi produktami zastąpią rozsądne i świadome zachowania. Planowanie zakupów ma jeszcze jeden, niezaprzeczalny atut – wpływa na znaczną oszczędność czasu i pieniędzy! Najnowsze gazetki promocyjne pdf dostępne w serwisie coupondojo.com to możliwość zapoznania się z aktualnymi okazjami cenowymi, bez zbędnych reklam, konieczności oczekiwania oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Sieć Kaufland w Polsce

Kaufland jest niemiecką siecią handlową, należącą do grupy Shwarz, której własnością są między innymi sklepy Lidl. Sklepy Kaufland działają w wielu krajach Europy, takich jak Czechy, Chorwacja, Słowacja, Rumunia i oczywiście w swoim rodzimym kraju, w Niemczech. Pierwszy sklep spod szyldu marki otwarto w Polsce w 2001 roku w Stargardzie, a do chwili obecnej Kaufland dysponuje ilością ponad 220 placówek na terenie całego kraju i zatrudnia ponad 15 tys pracowników. W bogatej ofercie sklepów, w których znajduje się około 20 tys artykułów z różnych segmentów, można znaleźć między innymi świeże owoce i warzywa, kurczaka z grilla, pieczywo prosto z pieca oraz mięso, sery i wędliny, dostępne zarówno w części samoobsługowej, jak i przy ladzie.

Sklepy Kaufland oferują ponadto szeroki wybór produktów marek własnych, artykułów przemysłowych, takich jak tekstylia, artykuły dziecięce, kosmetyki, AGD, czy RTV. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie sklepy sieci Kaufland dostosowane są do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych, a spójna identyfikacja kolorystyczna i graficzna, w znacznym stopniu ułatwiają poruszanie się po sklepie. Kaufland organizuje dla swoich klientów liczne akcje promocyjne oraz rabaty, a regularnie publikowana gazetka promocyjna ułatwia planowanie zakupów. Gazetki pdf to dodatkowe usprawnienie, przekładające się na komfort i wygodę konsumentów, wybierających Kaufland jako miejsce swoich codziennych zakupów.

Gazetki promocyjne Kaufland

Darmowe gazetki promocyjne sieci Kaufland to nie tylko najniższe ceny oraz mnóstwo korzystnych rabatów, obejmujących wszelkie kategorie produktów dostępnych w sklepie. Gazetki Kaufland to także mnogość inspiracji, możliwość szybkiego rozeznania się w asortymencie sklepu, wiele smacznych przepisów kulinarnych, konkursy i akcje organizowane przez markę oraz inne, przydatne dla klienta treści. Najnowsze gazetki Kaufland, którą maja Państwo okazję obejrzeć w naszym serwisie, obowiązują przez siedem dni.

Aktualne gazetki pojawiają się zazwyczaj w środy i obowiązują od czwartku do środy następnego tygodnia. Dzięki gazetce PDF mają Państwo stały dostęp do bieżących okazji, dzięki czemu bez problemu, w zaciszu własnego domu, mogą Państwo zaplanować swoje zakupy. W gazetkach promocyjnych regularnie umieszczane są napoje, warzywa i owoce, mięsa, wędliny, chemia gospodarcza, asortyment dla dzieci, kosmetyki do makijażu i pielęgnacji ciała i wiele innych towarów. Gazetki tematyczne pojawiające się najczęściej z okazji świąt, to dodatkowa możliwość na upolowanie pięknych i praktycznych produktów, które definiują dane święta i które z pewnością przydadzą się w każdym domu i w każdej kuchni.

Kaufland to szeroki wybór i niskie ceny

Kaufland jest sklepem dla każdego. Cechuje go szeroka oferta produktów, atrakcyjne ceny oraz wysoka jakość sprzedawanego towaru. Co więcej, spora część tegoż towaru objęta jest korzystnymi rabatami, dlatego aby nie przegapić ciekawych okazji cenowych, warto regularnie zaglądać do gazetek promocyjnych. W każdej gazetce pdf można znaleźć wiele produktów, z różnych działów sklepu. Jest to niezastąpiony asystent i pomocnik w podejmowaniu decyzji zakupowych, dlatego zachęcamy do regularnego śledzenia pojawiających się w gazetkach promocyjnych okazji.